AVON В КИЄВІ

посмотреть страницу на русском

Привіт! Мене звуть Луїза. Я продавець-консультант по косметиці, парфумерії та біжутерії американської компанії AVON в Києві.

На сайті Ви зможете подивитися поточний каталог, замовити продукцію AVON, отримати консультацію щодо правильного підбору та використання косметики, а також познайомитися з нашими порадами з нанесення і властивостями духів, застосування декоративної косметики, по догляду за шкірою і тілом, як позбутися від шарування нігтів або секретами краси зірок за 50.

 

На сайті також можна познайомитися більш ніж 125-річною історією компанії AVON. Погодьтеся, 125 років довіри з боку покупців - це надзвичайно великий час. Не проходьте мимо товарів компанії. Впевнена - Ви, як і інші покупці AVON, не пошкодуєте!

 

Для перегляду каталогів зайдіть на сторінку ПОГОРТАТИ КАТАЛОГИ. Можливо, Вам буде простіше зробити замовлення з моєї сторінки на сайті AVON, тоді Вам - сюди:

На цій сторінці представлена вся продукція з каталогу поточної кампанії. Тут відзначена косметика і парфумерія, яка користується підвищеним попитом, пропозиції щодо шоковим цінами і багато іншого. Я допоможу Вам зробити правильний вибір, доставлю замовлення в узгоджені час і місце. Ви оплачуєте замовлення прямо під час його отримання - дуже зручно для тих, хто не має можливості платити онлайн. Заходьте і наповнюйте свою корзину!

 

Якщо Ви хочете зробити замовлення, дізнатися про знижки -

 

телефонуйте!

 

 050 999 17 96

головна

погортати каталоги

наші поради

історія компанії

 050 999 1796

вверх